Yhteystiedot

Seuran toimisto - käyntiosoite

NST-Lappeenranta Ry
Kaukaankatu 23
53200 Lappeenranta

Y-tunnus: 1065051-7

Sposti: salibandy@nst-lappeenranta.net

Pääseuran pankkitili

FI49 5620 0920 1000 04


UUDET harrastajat

Ilmoittaudu mukaan ottamalla yhteyttä joukkueen yhteyshenkilöön TAI sähköpostitse salibandy@nst-lappeenranta.net

Puheenjohtaja

Titta Valtonen

titta.valtonen@siivoustukku.fi

Maalivahtivalmentaja
Juho Meuronen juho.meuronen(a)gmail.com

Valmennuskoordinaattorit

Pojat

Mika Valtonen A-B pojat

Ville Kuusela 04-09 pojat

Tytöt

Lasse Kurronen tytöt

Taitovalmennus

Perttu Kytöhonka

 

 

mika.valtonen(a)maestro.fi

ville.kuusela(a)nst-lappeenranta.net

lasse.kurronen(a)laitex.fi

perttu.kytohonka(a)nst-lappeenranta.net

Joukkueet
J = joukkueenjohtaja
V = valmentaja
Naiset
J: Tuija Huotinen 050-5407871 tuija.huotinen(a)pp.inet.fi

V: Joonas Haapala

V: Pette Nousiainen

050-4139403 jhaapala(a)gmail.com
Miehet
V: Perttu Kytöhonka 040-5259692 perttu.kytohonka(a)nst-lappeenranta.net
V: Mikko Hooman 045-1410077 mikko.hooman(a)icloud.com
A-pojat (1997-1999)

V: Mika Valtonen

B-pojat (2000- 2001)
J: Minna Stenman 0400-658298 minna.stenman(a)hotmail.fi
V: Mika Valtonen 040-5514027 mika.valtonen(a)maestro.fi
V; Joni Burman 050-4388741 joni.burman(a)gmail.com
B-pojat haastajat (2000-01)
J: Tarja Nikkinen 050-3799552 tarja.nikkinen(a)lut.fi
V: Antti Hovi 040-5953299 antti.hovi(a)pp.inet.fi
C1-pojat (2002)
J: Joni Kakko 040-5451561 joka(a)iki.fi
V: Joni Burman 050-4388741 joni.burman(a)gmail.com
C2-pojat, haastaja (2003)
J: Kalle Riihimäki 040-5029068 nst03siniset(a)gmail.com
J: Nina Parkkari
V: Mikko Leskinen 050-5824567
C2-pojat (2003)
J: Niina Seppälä 040-0889332 niina.m.seppala(a)gmail.com
J: Salla Peltonen
J: Suvi Maijanen
V: Asko Kilpeläinen 050-5261642 asko.kilpelainen(a)saimia.fi
D1-pojat  (2004)
J: Nina Parkkari 050-3316072 nina.parkkari(a)gmail.com
V: Jarno Valle 040-0865792 huolto.walle(a)kymp.net
D2-pojat (2005)
J: Pia Westerlund 044-9801085 pia.westerlund(a)jukkatalo.fi
J: Jani Jokiranta 040-5784220 jani.jokiranta(a)upm.com
V: Ville Kuusela 040-5050707 ville.kuusela(a)nst-lappeenranta.net
E1-pojat (2006)
V: Arttu Immonen
V: Timo Tahvanainen
J: Tero Tolkki ttolkki(at)gmail.com
F1/F2-pojat (2007-2009)

V: Juho Laitinen

juho.laitinen(a)lappeenranta.fi
J: Tanja Hytti  040 5438 136
B-tytöt (2000-2001)
C-tytöt (2002-2006)
V: Heidi Härkönen 050-4313886 heidi.harkonen(a)pp2.inet.fi
V: Mika Tuutti 040-5154632 mtuutti(a)gmail.com
Akatemia
Toimisto salibandy(a)nst-lappeenranta.net
Salibandykerhot (2010-)
LUE LISÄÄ salibandy@nst-lappeenranta.net

 

 

kimbe60(a)luukku.com