Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €

Yhteystiedot

Seuran yhteystiedot:

NST-Lappeenranta Ry

Y-tunnus: 1065051-7

Sposti: salibandy@nst-lappeenranta.net

Laskutus

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää
paperilaskut skannauspalveluosoitteeseen.

1. Verkkolaskut
NST-Lappeenranta ry, 1065051-7
Verkkolaskuosoite: 003710650517
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja.
Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa
tiedostossa itse laskun kanssa.
Sähköpostilaskun osoite: 10650517@scan.netvisor.fi

3. Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun
Osoitetietojen tulee olla täydellisinä sekä laskussa että kirjekuoressa, jotta lasku voidaan välittää nopeasti ja
luotettavasti vastaanottajalleen.
NST-Lappeenranta ry
10650517
PL 100
80020 Kollektor Scan

Pääseuran pankkitili

FI49 5620 0920 1000 04


UUDET harrastajat

Ilmoittaudu mukaan ottamalla yhteyttä joukkueen yhteyshenkilöön TAI sähköpostitse jojokoordinaattorit@nst-lappeenranta.net

Puheenjohtaja

Titta Valtonen

titta.valtonen@siivoustukku.fi

Maalivahtivalmentaja

Juho Meuronen juho.meuronen(a)gmail.com
Joukkueet
J = joukkueenjohtaja
V = valmentaja
Naiset
V: Joonas Haapala

0504139403

joonas.haapala@laitex.fi

J: Tanja Hytti 0405438136 tanja.hytti@nst-Lappeenranta.
net

H: Ville Mäkelä


Miehet
J: Matti Tiilikainen 0503246655 matti.tiilikainen@askele.fi
J: Janne Ruippo 0442883019 janne.ruippo@gmail.com
V: Mika Valtonen 0405514027 mika.valtonen@maestro.fi
V: Arto Vainikainen
A-pojat (1999-2001)

V: Ville Oinonen

V: Joni Koppo

J: Minna Stenman

J: Kaisa Ahonen

0400658298

0447191600

stenmanminna@gmail.com

B-pojat kilpa (2002-2003) PoNoVo-NST
V: Joni Burman 0504388741 joni.burman(a)gmail.com
J: Joni Kakko 0405451561 joka(a)iki.fi
J: Marjo Virtanen 0405591911
Fysiikkavalmentaja: Petri Siitonen
B-pojat haastajat (2002-2003) PoNoVo-NST
V: Mikko Kuusio
V: Mikko Leskinen
J: Lasse Lehtimäki
C1-pojat  (2004) PoNoVo-NST
V: Jarno Walle 0400865792
V: Juuso Saarinen
0443207610
J: Nina Parkkari 0503316072
J: Tuija Seppälä-Näkki
C2-pojat (2005)
V: Ville Kuusela 0405050707 ville.kuusela(a)nst-lappeenranta.net
V: Tomi Käiväräinen
J: Mika Inkinen
0403024604
J: Jani Jokiranta 0405784220
D1-pojat (2006)
V: Toni Käiväräinen 0451725589
V: Ville Kuusela 040-5050707 ville.kuusela(a)nst-lappeenranta.net

J: Tero Tolkki

J: Tiina Jokinen

0504644831

ttolkki(at)gmail.com

D2-pojat (2006)
V: Tomi Käiväräinen
J: Tero Tolkki ttolkki(at)gmail.com
E1 pojat (2008) NST-PoNoVo
V: Petri Koski
V: Timo Laine
V: Tuomas Nikuri
J: Hanna Suoanttila hanna.suoanttila(a)gmail.com
J: Tiia-Mari Kaarna
E2/F1 pojat (2009-2010)

V: Juho Laitinen

juho.laitinen(a)lappeenranta.fi
J: Tuuli Pystynen
0407281787 tuulik.pystynen(a)gmail.com
 

 

B-tytöt (2003-2004)

V: Mika Tuutti 0405154632 mtuutti(a)gmail.com
J: Katriina Oikkonen 0405913853 katriina.oikkonen(a)hotmail.fi
C-tytöt (2005-2006)
V: Mika Tuutti 040-5154632 mtuutti(a)gmail.com
J: Katriina Oikkonen 0405913853 katriina.oikkonen(a)hotmail.fi
J: Reija Asikainen 0504316165 reija.asikainen(a)gmail.com
E-tytöt (2008-2011)
V: Heidi Kuronen 0504313886 heidiannikakurronen(a)gmail.com
J: Petri Ilves 0503357592 petri.ilves(a)fi.abb.com
Akatemia salibandy(a)nst-lappeenranta.net
Juho Meuronen juho.meuronen@gmail.com
Salibandykerhot (2011-12)
LUE LISÄÄ salibandy@nst-lappeenranta.net

 

 

kimbe60(a)luukku.com