Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €

Yhteystiedot

Seuran yhteystiedot:

NST-Lappeenranta Ry

Y-tunnus: 1065051-7

Sposti: salibandy@nst-lappeenranta.net

Laskutus

Olemme siirtyneet sähköiseen laskutukseen ja toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää
paperilaskut skannauspalveluosoitteeseen.

1. Verkkolaskut
NST-Lappeenranta ry, 1065051-7
Verkkolaskuosoite: 003710650517
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

2. Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun
Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja.
Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa
tiedostossa itse laskun kanssa.
Sähköpostilaskun osoite: 10650517@scan.netvisor.fi

3. Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun
Osoitetietojen tulee olla täydellisinä sekä laskussa että kirjekuoressa, jotta lasku voidaan välittää nopeasti ja
luotettavasti vastaanottajalleen.
NST-Lappeenranta ry
10650517
PL 100
80020 Kollektor Scan

Pääseuran pankkitili

FI49 5620 0920 1000 04


UUDET harrastajat

Ilmoittaudu mukaan ottamalla yhteyttä joukkueen yhteyshenkilöön TAI sähköpostitse salibandy@nst-lappeenranta.net

Puheenjohtaja

Titta Valtonen

titta.valtonen@siivoustukku.fi

Maalivahtivalmentaja

Juho Meuronen juho.meuronen(a)gmail.com
Joukkueet
J = joukkueenjohtaja
V = valmentaja
Naiset
J: Tanja Hytti 0405438136 tanja.hytti@gmail.com
J: Janne Ruippo 0442883019 janne.ruippo@gmail.com

V: Joonas Haapala

0504139403

joonas.haapala@laitex.fi

Miehet
J: Matti Tiilikainen 0503246655 matti.tiilikainen@askele.fi
J: Janne Ruippo 0442883019 janne.ruippo@gmail.com
V: Mika Valtonen 0405514027 mika.valtonen@maestro.fi
A-pojat (1998-2000)

V: Mika Valtonen

040-5514027 mika.valtonen(a)maestro.fi
B-pojat haastajat (2001-02)
J: Tarja Nikkinen 050-3799552 tarja.nikkinen(a)lut.fi
V: Antti Hovi 040-5953299 antti.hovi(a)pp.inet.fi
B-pojat (2001-02)
J: Joni Kakko 040-5451561 joka(a)iki.fi
V: Joni Burman 050-4388741 joni.burman(a)gmail.com
V: Jarno Valle 040-0865792 huolto.walle(a)kymp.net
C1-pojat, haastaja (2003)
J: Kalle Riihimäki 040-5029068 nst03siniset(a)gmail.com
J: Nina Parkkari
V: Mikko Leskinen 050-5824567
C1-pojat (2003)
J: Niina Seppälä 040-0889332 niina.m.seppala(a)gmail.com
J: Salla Peltonen
J: Suvi Maijanen
V: Asko Kilpeläinen 050-5261642 asko.kilpelainen(a)saimia.fi
D1-pojat (2005)
J: Jani Jokiranta 040-5784220 jani.jokiranta(a)upm.com
V: Ville Kuusela 040-5050707 ville.kuusela(a)nst-lappeenranta.net
D2-pojat (2006)
V: Tomi Käiväräinen
J: Tero Tolkki ttolkki(at)gmail.com
E1 pojat (2007)
J: Sanna Mustajoki sannamustajoki@gmail.com
E2 pojat (2008)

V: Juho Laitinen

juho.laitinen(a)lappeenranta.fi
J: Tanja Hytti  040 5438 136
 
F1-F2 pojat (2009-2010)
J Kirsi Pennanen pennanenkirsi@gmail.com
J: Mirka Tarvainen mirka.t1@hotmail.com

 

B-tytöt (2002-2003)

V: Lasse Kurronen 040-0679968 lasse.kurronen(a)laitex.fi
J: Katriina Oikkonen katriina.oikkonen(a)hotmail.fi
J: Ansa Räätäri ansa.raatari(a)luukku.com
C-tytöt (2004-2005)
J: Tiina Jokinen tjokinen9(a)gmail.com
J: Heli Turunen hturunen70(a)gmail.com
J: Reija Asikainen reija.asikainen(a)gmail.com
V: Mika Tuutti 040-5154632 mtuutti(a)gmail.com
D-tytöt (2006-2007)
V: Mika Ukkonen 040-1581838 posti(a)lprsammutinhuolto.fi
E-tytöt (2008-)
J: Petri Ilves petri.ilves(a)fi.abb.com
V: Heidi Kurronen 050-4313886 heidiannikakurronen(a)gmail.com
Akatemia salibandy(a)nst-lappeenranta.net
Salibandykerhot (2011-12)
LUE LISÄÄ salibandy@nst-lappeenranta.net

 

 

kimbe60(a)luukku.com